Start


Firma Everycom.pl jest jednym z największych Polskich dystrybutorów pelletu, zaopatrującym odbiorców hurtowych i detalicznych w pellet wysokiej jakości.

UWAGA: od 16 września 2013 roku oferujemy sprzedaż w całym kraju w konkurencyjnych cenach, za pośrednictwem naszego sklepu internetowego

Link do pellet24.eu


Sprawdź oferowany przez nas pellet na stronie pellet.24.eu 

EVERYCOM.PL - DYSTRYBUTOR #1 PELLETU LAVA i OLIMP W POLSCE!


EveryCom.pl działa na rynku od 2008 roku. Firma, początkowo zorientowana głównie na działalność w szeroko rozumianej branży IT (projektowanie i realizacja inwestycji informatycznych, sieci komputerowych, oprogramowania, etc.) od 2009 roku, na skutek dużego zainteresowania technologiami energii odnawialnej, działa również w obszarze biopaliw, a konkretnie realizuje dostawy ekologicznego opału (jakim jest pellet drzewny) dla odbiorców wyposażonych w piece automatyczne.

Więcej informacji na temat przedsięwzięć informatycznych znajdziecie Państwo tutaj.

W zakresie dostaw biopaliw postawiliśmy na jakość i sprawdzoną markę, dostarczając tylko najwyższej jakości pellet z drzew iglastych, wyprodukowany przez firmę Stelmet z Zielonej Góry.

W chwili obecnej prowadzimy sprzedaż hurtową (całosamochodową) do ponad 30 odbiorców w całym kraju a od września 2010 otworzyliśmy również skład sprzedaży detalicznej w Kostrzynie Wielkopolskim, z którego obsługujemy odbiorców w Wielkopolsce i województwach ościennych.

 Poniżej znajduje się mapka z lokalizacją naszych punktów w których można kupić pellet LAVA i OLIMPPokaż Everycom.pl - Pellet drzewny Stelmet na większej mapie 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości